« Atgal

„LTG Cargo“ balandžio rezultatai

Preliminariais duomenimis, krovinių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Cargo" balandžio mėnesį pervežė apie 2,6 mln. t krovinių. Lyginant su praėjusių metų balandžiu, dėl sustabdyto baltarusiškų trąšų gabenimo ir dėl Rusijai bei Baltarusijai paskelbtų sankcijų, pervežimo apimtys sumažėjo 35 proc.

Balandžio mėn. pervežta daugiau kaip 0,5 mln. t krovinių vietiniais maršrutais produktų – tai yra 19 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu metu.  

„Lietuvos geležinkelių" (LTG) Grupė, įvertinusi Rusijos karo prieš Ukrainą ir Baltarusijai bei Rusijai paskelbtų sankcijų poveikį veiklai, pradėjo įgyvendinti planą, kuris apima tris pagrindines kryptis: veiklos efektyvumo didinimo, sąnaudų mažinimo, diversifikacijos ir plėtros į naujas rinkas, ypač Vakarų Europos. Tokiu būdu Grupė siekia prisitaikyti prie pakitusios verslo aplinkos pati ir padėti tai padaryti savo klientams, kurie šiuo metu ieško būdų perorientuoti tiekimo grandines į Vakarus.

Balandį „LTG Cargo" pradėjo gabenti intermodalinius krovinius į Duisburgą Vokietijoje, kur klientams atsiveria galimybes geležinkeliu pasiekti vieną svarbiausių pramonės centrų Europoje ir didžiausią vidaus vandenų uostą pasaulyje. Bendrovė taip pat pradėjo siūlyti intermodalinių krovinių gabenimo paslaugas į terminalus Lenkijoje bei sumažino paslaugų teikimo tarifus klientams. 

Atnaujinta 2022-05-13