« Atgal

„Lietuvos geležinkeliai“ informuoja apie stabdomus tarptautinių traukinių maršrutus

„Lietuvos geležinkelių" grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams" praneša, kad dėl Lietuvoje įvedamo karantino, stabdomas tarptautinių keleivinių traukinių eismas.

Nuo kovo 16 d., 00:00 val., stabdomi visų tarptautinių keleivinių traukinių maršrutai. Traukiniai laikinai nevažiuos maršrutais Balstogė–Kaunas–Balstogė, Vilnius–Minskas–Vilnius; maršruto Vilnius–Ignalina–Turmantas–Daugpilis traukiniai vyks tik iki Turmanto; taip pat stabdomas 4 sostinių traukinys maršrutu Kijevas–Minskas–Vilnius–Šiauliai–Ryga.

Tranzitiniai traukiniai per šalį vyks, bet nuo kovo 16 d. 00:00 val. keleivių įlaipinimas ir išlaipinimas Vilniaus geležinkelio stotyje bus draudžiamas.

Visi šie ribojimai galios iki atšaukimo.

Informacija apie stabdomus tarptautinius maršrutus ir bilietų grąžinimo tvarka keleiviams pateikiama internetinėje svetainėje – https://traukiniobilietas.lt/

Keleivių konsultavimas ir informavimas taip pat užtikrinamas šiais nuotoliniais būdais: informacijos centro telefonu 8 700 55111, el. paštu [email protected] arba asmenine žinute „Lietuvos geležinkelių" feisbuko paskyroje kasdien 7:00–22:00 val.

Atnaujinta 2020-03-15