« Atgal

„LG Cargo“ ragina krovinių vežimo formalumus susitvarkyti skaitmeniniu būdu

Lietuvoje įsigaliojus karantinui, „Lietuvos geležinkelių" krovinių vežimo bendrovė „LG Cargo" ragina klientus nevykti į krovinių vežimo stotis pristatyti dokumentų, o juos pasirašyti  nuotoliniu būdu. Taip bendrovė siekia apsaugoti savo ir klientų darbuotojus nuo galimos koronaviruso (COVID-19) grėsmės.
 
„Įprastai tvarkant krovinių vežimo formalumus, mūsų darbuotojai stotyse kasdien aptarnauja  apie 200 klientų, tačiau atsižvelgdami į šalyje susidariusią situaciją, prašome klientų vengti kelionių į krovinių stotis, o visus formalumus susitvarkyti nuotoliniu būdu – platformoje „e. Krovinys", kur su elektroniniu ar mobiliuoju parašu galima greitai, patogiai ir saugiai pasirašyti krovinių vežimo dokumentus", – sakė „LG Cargo" generalinis direktorius Egidijus Lazauskas.
 
„LG Cargo" patobulino klientų savitarnos sistemą „e. Krovinys", kurioje jau dabar vos kelių mygtukų paspaudimu su elektroniniu ar mobiliuoju parašu klientai gali patvirtinti krovinių dokumentus. Įdiegtos skaitmeninės priemonės taupo ir klientų laiką, nes visus vietinių vežimų važtaraščius, papildomų paslaugų dokumentus, kai kuriuos tarptautinių vežimų dokumentus galima pasirašyti nuotoliniu būdu, neišeinant iš biuro. Sutartis dėl krovinių vežimo bei papildomus susitarimus dėl elektroninio parašo naudojimo sistemoje „e. Krovinys" taip pat galima pasirašyti nuotoliniu būdu.
 
Artimiausiu metu „LG Cargo" 41-oje stotyje įdiegs specialius savitarnos dokumentų terminalus. Tai klientams suteiks galimybę palikti ar pasiimt krovinių vežimo dokumentus savarankiškai – be tiesioginio kontakto su darbuotojais ir patogiu laiku, nes terminalai veiks visą parą.

Atnaujinta 2020-03-17