Архив

 

Birželio 1–5 dienomis AB „Lietuvos geležinkeliai" kvietimu Lietuvoje lankosi Sinotrans&CSC holding viceprezidentas Dong Jianjun ir šios kompanijos vadovai bei Guangdong provincijos atstovai. Kinijos verslininkams pristatomas šalies logistikos sektoriaus ir „Lietuvos geležinkelių" galimybės, svečiai supažindinami su infrastruktūros objektais – numatyti apsilankymai Vilniaus ir Kauno intermodaliniuose terminaluose, Klaipėdos jūrų uoste. Susitikimų metu tariamasi dėl konkrečių bendradarbiavimo galimybių Baltijos regione.

„Didžiausios Kinijos logistikos kompanijos vadovybės vizitas yra bendras mūsų šalies valdžios institucijų, Lietuvos geležinkelių, bendrovės atstovybės Kinijoje darbo rezultatas, augančio bendradarbiavimo patvirtinimas", – teigė AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka.

2014 metais „Lietuvos geležinkeliai" su Sinotrans Limited pasirašė krovinių ekspedijavimo sutartį, pagal kurią bendrovė teikia logistikos paslaugas Baltijos šalių regione. Kaip pabrėžė bendrovės generalinis direktorius S. Dailydka, Sinotrans kompanija renkasi „Lietuvos geležinkelius" kaip transporto paslaugų tiekėją Baltijos regione, nes puikiai vertina Lietuvos transporto infrastruktūrą, bendrovės teikiamų paslaugų kokybę bei kompetenciją.

Sinotrans yra ketvirta pagal dydį logistikos grupė pasaulyje ir didžiausia logistikos kompanija Kinijoje. Kinijos centrinė valdžia priėmė sprendimą sujungti CMG ir Sinotrans kompanijas ir šiuo metu vyksta susijungimo procesas. Kadangi „Lietuvos geležinkeliai" su CMG jau yra užmezgę gražius partnerystės ryšius, šis susitikimas su Sinotrans vadovais sustiprins bendrovės pozicijas bendradarbiaujant jau su jungtine korporacija.

Sinotrans teikia sandėliavimo, terminalines paslaugas, organizuoja pervežimus autotransportu ir gabenimus oru bei jūra, taip pat geležinkeliu transportu. Pagrindinis tikslas – sudaryti ir vykdyti end-to-end tiekimo grandines „vieno langelio" principu.

 

????????? 2016-06-03