Архив

Gruodžio 1 d. Marijampolėje, Aušros gatvėje buvo atidarytas viadukas po geležinkeliu. Šis viadukas vairuotojams leis išvengti spūsčių prie uždaryto geležinkelio kelio, o miestelėnams – lengviau pasiekti miesto centrą.

Atidarytas viadukas yra pirmasis iš trijų numatytų pastatyti Marijampolės mieste. Vairuotojai Aušros gatve galės važiuoti iki žiedo, sukti Jevonio skersgatviu ir išvažiuoti į Saulės gatvę. Tai labai palengvins automobilių eismą Marijampolėje.

Šiomis dienomis bendrovės „Alkesta" statybininkai naujoje gatvėje stato paskutinius kelio ženklus, jungia apšvietimą ir tvarko aplinką.

Viadukai Marijampolėje statomi vykdant „Rail Baltica" projektą nuo Lenkijos-Lietuvos valstybių sienos iki Kauno.

„Rail Baltica" yra didžiausias Lietuvos transporto infrastruktūros projektas nuo Nepriklausomybės atkūrimo laikų, kokybiška geležinkelio linija sujungsiantis Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją ir, pasitelkus geležinkelio keltą, Suomiją.

Projekto statybos darbai ruože nuo Lenkijos-Lietuvos sienos iki Kauno buvo sėkmingai baigti greičiau nei per dvejus metus. Sukūrus reikiamą infrastruktūrą – kelius, terminalus, logistikos centrus – bus galimybė intensyvinti šios linijos veiklą.

Projektas leis plėsti krovinių pervežimo ir logistikos bei turizmo verslus, ekonominis gyvenimas taps intensyvesnis ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir regionuose. Bus sudarytos visos sąlygos integruotis į tarptautinį transporto tinklą.

Обновлено 2015-12-02