Архив

Sausio 21 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" Vilniuje priėmė Jungtinės Karalystės geležinkelių prekybos misijos delegaciją. Delegacijos atstovai buvo supažindinti su bendrovės vykdomais ir numatytais vykdyti projektais, teikiamomis paslaugomis bei bendradarbiavimo galimybėmis, lankėsi praėjusiais metais įrengtame Eismo valdymo centre.

Jungtinės Karalystės geležinkelių prekybos misijos delegaciją sudarė atstovai iš Didžiosios Britanijos Geležinkelių pramonės asociacijos ir Jungtinės Karalystės Prekybos ir investicijų departamento, taip pat trylikos kompanijų, tarp kurių pasaulyje gerai žinomos „AECOM", „Pandrol" bei „Tata Steel Rail". Šios kompanijos siūlo inžinerines, projektavimo bei konsultacijų paslaugas geležinkelių sektoriui.

Svečiai pristatė savo vykdomą veiklą, gaminamą geležinkelių transporto produkciją, domėjosi bendradarbiavimo galimybėmis. Susitikimo metu buvo apsikeista kontaktais, užmegzti dalykiniai ryšiai. Tikimasi, kad įvykęs susitikimas paskatins glaudesnį bendradarbiavimą su Didžiosios Britanijos gamintojais ir geležinkelių transporto pramonės atstovais.

Delegacijos vizitą į Lietuvą organizavo Didžiosios Britanijos Geležinkelių pramonės asociacija ir Jungtinės Karalystės Prekybos ir investicijų departamentas.

Обновлено 2015-01-22