Archyvas

Rugsėjo 28 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" lankėsi AB „Transkonteiner" generalinis direktorius Baskakov Petr Vasiljevič ir direktorius logistikai Sukmanov Yuriy Vadimovič. Bendrovių vadovai pasirašė dvišalę bendradarbiavimo sutartį dėl ekspedijavimo paslaugų suteikimo per Krovinių vežimo departamentą „LG ekspedicija".

Susitikime su AB „Lietuvos geležinkeliai" vadovais buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės pervežant konteinerius iš Kinijos į Vakarų Europą, iš Pietų Korėjos į Kaliningradą, diskutuota apie konteinerinio traukinio „Milano Express" galimybių išnaudojimą, Kauno intermodalinio terminalo panaudojimo kaip konteinerių perkrovimo centro, kontreilerinių pervežimų galimybių plėtros perspektyvas. Aptartos ir tokios potencialios bendradarbiavimo temos, kaip platformų nuoma, abiejų įmonių konteinerių efektyvus panaudojimas ir pan. Svečiai teigiamai įvertino apsilankymą Vilniaus intermodaliniame terminalą, kuris paliko gerą įspūdi konteinerių aptarnavimo galimybėmis bei technologiniais valdymo sprendimais.

„Bendrovė „Transkonteiner" yra užsirekomendavusi stiprios įmonės vardą Europos ir Azijos rinkose, todėl matome perspektyvų plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą, ieškoti kooperacijos galimybių konteinerių pervežimo sektoriuje", – teigė AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka.

Susitikime AB „Transkonteiner" generalinis direktorius P. V. Baskakov taip pat pristatė naujausias savo įmonės  veiklos tendencijas – IT technologijų diegimą logistikos sektoriuje. „Įmonė yra įdiegusi elektroninę krovinių pervežimo sistemą, kuria gali naudoti visi klientai ir kelių sekundžių bėgyje gauti realią paslaugos kainą, o vėliau ir stebėti konteinerio vietą realiu laiku. Šiuos sistemos populiarumas sparčiai auga ir šiuo metu sudaro apie 60 proc. nuo visų pervežimų", – pasakojo įmonės direktorius. AB „Lietuvos geležinkeliai" vadovas S. Dailydka išreiškė norą prijungti ir bendrovės maršrutus prie šios sistemos, kad būtų galima matyti vežimus ir Lietuvos teritorijoje, siūlyti kainas klientams visame maršrute, o ypač iš Kauno intermodalinio terminalo.

 

 

2016-10-04