Archyvas

AB „Lietuvos geležinkeliai", siekdama gerinti traukinių eismą, didinti keleivinių traukinių greitį, kelionių saugumą, keleivių patogumą, Šiauliai–Klaipėda ruože atlieka būtinus infrastruktūros statybos ir remonto darbus.

AB „Lietuvos geležinkeliai" iš anksto atsiprašo keleivių dėl laikinų nepatogumų.

Tiesiant antrąjį Telšių–Lieplaukė ruožo kelią ir statant automobilių viaduką per geležinkelį spalio 24–28 d. neišvengiamai stabdomas visų traukinių, o spalio 29 d. – dalies traukinių eismas tarp Šiaulių ir Klaipėdos.

Keleiviniai traukiniai iš Vilniaus važiuos tik iki Šiaulių ir atgal. Eismo pertraukos metu  maršrutu Šiauliai–Klaipėda ir Klaipėda–Šiauliai traukiniai nevažiuos. AB „Lietuvos geležinkeliai" keleiviams, pirmiau nurodytomis dienomis įsigijusiems traukinio bilietus, pasiūlys važiuoti autobusais, kurie išvyks iš Šiaulių ir Klaipėdos geležinkelio stočių. Atkreipiame dėmesį, kad dviračiai autobusais vežami nebus.

Išsamią informaciją apie spalio 24–29 d. atšaukiamus traukinius, trumpinamus kai kurių traukinių važiavimo maršrutus, keičiamą eismo tvarkaraštį galima rasti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

Prekiniai sąstatai spalio 24–29 d. nukreipiami keliu Šiauliai–Pagėgiai–Klaipėda.

Traukiniai važiuos greičiau

Įgyvendinat ruožo Telšiai–Lieplaukė modernizavimo projektą (darbai pradėti 2014 m. ir bus baigti 2018 m.), numatyta pastatyti antrąjį geležinkelio kelią bei modernizuoti esamą geležinkelio kelią ruože Telšiai–Lieplaukė (17,22 km), rekonstruoti pėsčiųjų viaduką per geležinkelį, pastatyti automobilių viaduką per geležinkelį, įrengti žiedinę automobilių sankryžą, apsaugines tvoras, kad gyvūnai neišbėgtų į kelią (apie 22 km), garsą slopinančias sienutes (0,7 km), pertvarkyti inžinerinius tinklus ir traukinių eismo valdymo sistemas.

Įgyvendinus minėtą projektą, sutrumpės ir krovinių vežimo laikas geležinkelio ruožu Telšiai–Lieplaukė, patobulinti TEN-T geležinkelių sistemos struktūriniai posistemiai, o nutiesus antrąjį geležinkelio kelią padidės IX B koridoriaus pralaidumas.

 

 

2016-09-29