Archyvas

AB „Lietuvos geležinkeliai" bendradarbiaus su Čekijos įmone „ARGO BOHEMIA" S.R.O. 

Rugpjūčio 7 d. Vilniuje susitiko AB „Lietuvos geležinkeliai" ir Čekijos įmonės „ARGO BOHEMIA" S.R.O. atstovai. Susitikimo metu kalbėta apie naujus reguliarius konteinerinius traukinius iš Čekijos ir kitų ES šalių per Šeštokų stotį į Kalugą (Rusija) ir Kazachstaną.

Šalys pasirašė bendradarbiavimo memorandumą dėl krovinių vežimo konteineriniais traukiniais. Sutarta bendradarbiauti didinant krovinių srautų apimtis iš Čekijos į Rusiją arba Kazachstaną per Šeštokų stotį naudojantis AB „Lietuvos geležinkeliai" ir „ARGO BOHEMIA" S.R.O. krovinių vežimo geležinkeliais ir susijusiomis paslaugomis.

Svarbu tai, kad ir toliau formuojamas krovinių srautas tarptautiniam transporto projektui „Rail Baltica", kuris pastaruoju metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo iš krovinių siuntėjų pusės.

„ARGO GROUP" (į kuria įeina ir įmonė „ARGO BOHEMIA" S.R.O) pradėjo savo veiklą nuo 1993 metų - tai stipri, moderni Europos logistikos grupė, kuri savo klientams siūlo visų transporto rūšių paslaugas ne tik Čekijoje, bet ir kitose ES šalyse bei Azijoje.

 

Krovinių vežimo direkcijos informacija

2014-03-13