Archyvas

Praėjusią savaitę Minske (Baltarusija) vyko AB „Lietuvos geležinkeliai" ir Baltarusijos geležinkelių vadovų susitikimas. Jo metu aptarti bendradarbiavimo rezultatai ir perspektyvos.


„Kiekvienais metais abiejų šalių geležinkelių bendrovių aukščiausio lygio delegacijos tradiciškai susitinka aptarti metinių rezultatų. Pristatomos bendrovių veiklos, išanalizuojami pasiekimai ir trūkumai, bei numatomos veiklos gairės ateinantiems metams", - paminėjo AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka.

Delegacijos aptarė 2013 metų keleivių ir krovinių vežimo geležinkeliais rezultatus ir šių metų perspektyvas, kontreilerinio traukinio projekto „Nemunas" įgyvendinimo eigą, geležinkelio ruožo Molodečnas-Gudogai-Valstybės siena-Kena-Naujoji Vilnia elektrifikavimo ir kitus susisiekimo tarp Vilniaus ir Minsko klausimus. Taip pat buvo tartasi dėl vagonų srautų pralaidumo pasienio punktuose organizavimo, eismo tvarkaraščių vykdymo, lokomotyvų naudojimo ir brigadų veiklos pasienio ruožuose klausimais.


Delegacijos aplankė sunkiosios technikos gamyklą „BELAZ", svarstė komplektuojančių dalių gabenimo geležinkeliais galimybes. Su Prilesės logistikos centro vadovybe aptartos galimybės gabenti statybines medžiagas ir kitus krovinius geležinkeliais iš Skandinavijos per Klaipėdos uostą į Baltarusiją.
 

Atnaujinta 2014-03-31