Archyvas

Spalio 16 dieną buvo išrinktos mylimiausios Lietuvos įmonės. Konkursas „Aš myliu savo įmonę" pasiekė finalą – buvo apdovanotos vieningiausios, kūrybiškiausios ir entuziastingiausios darbuotojų komandos. Didelių įmonių kategorijos laimėtoja – AB „Lietuvos geležinkeliai".

Socialinis projektas „Aš myliu savo įmonę" Lietuvoje organizuojamas antrus metus. Analogų neturinčiame projekte Lietuvos įmonių darbuotojai turi unikalią galimybę viešai išreikšti meilę savo darbovietei pačiomis įvairiausiomis formomis: nuotraukomis, fotomontažais, videofilmukais, eilėraščiais, prezentacijomis, dainomis ir kitomis priemonėmis.

Šių metų konkurse dalyvavo daugiau nei 70 įmonių. Jos buvo suskirstytos į keturias kategorijas pagal darbuotojų skaičių: mikro, mažas, vidutines ir dideles įmones. Lietuvos verslo konfederacija, įgyvendindama „Aš myliu savo įmonę" projektą, siekė stiprinti Lietuvos įmonių mikroklimatą, gerinti darbuotojų ir darbdavių santykius, ugdyti darbuotojų lojalumą, komandinę dvasią, skatinti kūrybiškas idėjas ir iniciatyvas.

 

„Lietuvos geležinkeliai" yra didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė. Bendrovėje ir jos antrinėse įmonėse dirba apie 12 tūkst. darbuotojų. Ji sukuria maždaug 1,3 proc. šalies BVP ir yra viena didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje. Apie du trečdalius pajamų „Lietuvos geležinkeliai" gauna iš užsienio klientų. Tai yra viena moderniausių geležinkelio įmonių Rytų ir Vidurio Europoje.

Atnaujinta 2014-10-17