Archyvas

Projektas „Rail Baltica" spalio 15 – 16 dienomis bus pristatytas Stokholme vyksiančioje parodoje „Logistik 2014", pritraukiančioje tūkstančius lankytojų, besidominčių transportavimo bei logistikos paslaugomis vandens ir sausumos keliais.

Stokholmo
Kistamässan" parodų rūmuose dvi šios savaitės dienas bus skaitomos žymių lektorių paskaitos, o savo paslaugas pristatys per 200 tarptautinių kompanijų. Tarp jų – ir AB „Lietuvos geležinkeliai", įgyvendinanti tarptautinį transporto projektą „Rail Baltica".

„Logistik 2014" metu dalinamasi žiniomis ir idėjomis kaip pagerinti ar išvystyti logistikos procesus, lėšų srautus, sandėliavimo sistemas, logistikos strategijas ar tiekimo grandinės kontrolę. Parodoje netrūksta transporto įmonių atstovų, ieškančių naujų logistikos kontaktų. Jos metu susipažįstama su didele tiekėjų bei projektų įvairove, dalyvaujama seminaruose bei grupinėje veikloje.

„Rail Baltica" tikslas šioje parodoje – atkreipiant dėmesį į krovinių bei kelių transporto kiekį, kuris, riedėdamas iš Pietų į Šiaurę, pastaraisiais metais itin išaugo, pademonstruoti potencialiems krovinių ir keleivių vežėjams atsiveriančias transportavimo geležinkeliu galimybes Baltijos šalių regione.

Atnaujinta 2014-10-15