Archyvas

„Lietuvos geležinkelių" generaliniam direktoriui Mantui Bartuškai įteiktas Lietuvos ir Lenkijos verslo santarvės apdovanojimu. Apdovanojimą iškilmingame renginyje įteikė Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmų pirmininkas Jaroslavas Neverovičius.

„Sakoma, kad kaimynų nepasirinksi, tačiau dažnai užmirštama, kad kiekvienas iš mūsų gali pasirinkti, kaip sugyventi su kaimynais. „Lietuvos geležinkeliai" ir „Orlen Lietuva" kone dešimtmetį eikvojo energiją ginčams, o keli kilometrai išardytų bėgių virto praraja mūsų santykiuose. Džiaugiuosi, kad praėjusiais metais padėtį ėmėmės keisti iš esmės, ir su mūsų strategine partnere „Orlen Lietuva" susitarėme dėl abi puses tenkinančių bendradarbiavimo sąlygų bei konkurencingų tarifų.

Be to, pradėta spręsti Rengės geležinkelio ruožo problema, tapusi nesutarimų sinonimu - Vyriausybė priėmė sprendimą atstatyti Rengės ruožą, ir tai bus padaryta artimiausiu metu", - atsiimdamas apdovanojimą sakė Mantas Bartuška, „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius.

Apdovanojimas įteiktas konferencijos „Lietuvybės kodas – tapk naujojo šimtmečio kūrėju" metu, kurią organizavo „Lietuvos žinios". Tai išskirtinė konferencija, kurios pagrindinis tikslas – drauge su verslo, valdžios, mokslo bei kultūros atstovais pažvelgti į naująjį Lietuvos valstybės šimtmetį ir mūsų šalies perspektyvas.

Asociacija Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai yra Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo dvišalė organizacija, kuri siekia sukurti palankų klimatą Lenkijos ir Lietuvos verslui, sudaryti prielaidas sparčiam prekybos tarp abiejų šalių augimui bei panaikinti kliūtis įmonėms sėkmingai bendradarbiauti.

Asociacija suburia įmones bei aukščiausio lygio vadovus, turinčius didelę patirtį, unikalias žinias ir plačius asmeninius ryšius  Lietuvoje ir Lenkijoje. 

Atnaujinta 2018-05-03