Archyvas

Lietuvos pramoninkų konfederacija (LPK) gruodžio 15 dieną paskelbė šalies verslo lyderius. Nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2017" atiteko atsinaujinančiai „Lietuvos geležinkelių" grupės bendrovei Vilniaus lokomotyvų remonto depas (VLRD).

„Šis įvertinimas patvirtina, kad pasirinkta pokyčių kryptis įmonėje jau šiuo metu duoda rezultatų. Norėdami sėkmingai konkuruoti tarptautinėje rinkoje, diegiame modernius vadybos metodus, investuojame į technologijas ir inovacijas. Tai atsiperka ir pagrindiniai mūsų veiklos rodikliai sėkmingai auga. Tačiau matome, kad įmonė vis dar turi didžiulį neatskleistą potencialą, todėl veiklos perspektyvos teikia dar didesnio optimizmo" , - teigia VLRD generalinis direktorius Albertas Bajorinas.

Nuo šių metų „Lietuvos geležinkeliams" įgyvendinant efektyvumo didinimo programą „LG Efektas" į VLRD buvo sutelkta visa riedmenų remontu ir priežiūra susijusias veikla. Dėl pokyčių atpigo riedmenų remontas, o visa VLRD pertvarka, skaičiuojama, duos 2,34 mln. Eur metinį efektą. Išplėtus bendrovės teikiamų paslaugų spektrą, bendrovėje dvigubai išaugo darbo vietų skaičius –– iki 1058.

VLRD pelnas prieš apmokestinimą trečiąjį ketvirtį pasiekė 487 tūkst. Eur, kai tuo tarpu po pirmojo šių metų ketvirčio skaičiuotas 205 tūkst. Eur nuostolis. Investicijos į gamybą per šį laikotarpį išaugo beveik šešiskart – iki 46 tūkst. Eur. Produkcijos ir paslaugų apimtys išaugo 15 proc. ir siekė 6,8 mln. Eur.

VLRD teikia kompleksines lokomotyvų, kelio mašinų gamybos, riedmenų, taip pat prekinių ir keleivinių vagonų remonto ir modernizavimo paslaugas. Tai – didžiausias riedmenų remonto centras regione.

LPK nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2017" skirta įvertinti Lietuvoje sėkmingai kuriančias ir verslą vystančias kompanijas. Jos vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis, pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis, darbo našumo rodiklius ir kitus kriterijus.

Atnaujinta 2017-12-18