Archyvas

Nuo sekmadienio, gruodžio 10 d., keičiamas keleivinių traukinių eismo grafikas, todėl traukiniai nuo šiol važiuos pagal naują tvarkaraštį.

Pagrindinis traukinių eismo tvarkaraštis keičiamas kartą per metus, pirmąjį gruodžio sekmadienį. Kitos korekcijos atliekamos įsigaliojant vasaros ir žiemos laikams.  Daugiausiai pakeitimų laukia tarptautinio maršruto Vilnius-Minskas keleivių – nuo sekmadienio į Minską ir atgal važiuoja nauji elektriniai traukiniai, iš Vilniaus jie išvyksta kasdien 6.15 val. ir 15.05 val.

Dėl pasikeitusių tarptautinių traukinių eismo grafikų nežymiai keičiami ir visi vietinių maršrutų traukinių tvarkaraščiai. Susipažinti su visų tvarkaraščių pakeitimais keleiviai kviečiami interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt, geležinkelio stotyse arba telefonu 8 700 55111.

Gruodį „Lietuvos geležinkeliai" keleiviams pasiūlys ir daugiau naujovių: maršrutu Vilnius-Minskas nuo sekmadienio kursuoja modernūs dviaukščiai elektriniai traukiniai, o jau artimiausiu metu keleiviai galės vykti nauju maršrutu Vilnius-Daugpilis.

Atnaujinta 2017-12-10