Archyvas

Šį sekmadienį į Kauną stebėti BC „Lietuvos ryto" ir Kauno „Žalgirio" krepšinio klubų dvikovos važiuoja rekordinė grupė „Lietuvos ryto" sirgalių. Dvigubo sąstato traukiniu į Kauną jau išvažiavo per 600 sirgalių, o į du vėlesnius traukinių reisus liko mažiau nei 100 laisvų vietų.

 „Šiemet kviečiame visus į renginius Kaune vykti traukiniais – prie didžiausių ir svarbiausių sporto varžybų bei koncertų tam specialiai pritaikėme traukinių tvarkaraščius, tad nuo šiol vilniečiai gali patogiai nuvažiuoti ir grįžti iš Kauno traukiniu", - teigia „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

600 sirgalių grupė į Kauną jau išvyko 12.20 val. Visi nespėję į šį reisą kviečiami rinktis vėlesnius traukinių laikus – 14.05 val. ir 14.45 val. Į Kauną šie traukiniai atvyks atitinkamai 15.19 val. ir 16.15 val., o nuo Kauno geležinkelio stoties „Žalgirio areną", kurioje vyks varžybos, einant pėstute galima pasiekti vos per 10 min.

Po rungtynių sirgaliai į Vilnių kviečiami grįžti traukiniais, iš Kauno geležinkelio stoties išvykstančiais 20.30 val. ir 21.50 val.

Traukinio bilietas Vilnius-Kaunas maršrutu kainuoja nuo 4,56 eurų keliaujant ekonomine klase. Verslo klasės bilieto kaina – nuo 5,13 eurų.

Šį rudenį „Lietuvos geležinkeliai" vilniečiams pasiūlė galimybę į renginius Kaune ir iš jų grįžti traukiniu – prie koncertų ir rungtynių grafikų priderinti traukinių Kaunas-Vilnius išvykimo laikai, todėl į sostinę grįžti galima pasibaigus renginiui, net ir vėlyvą vakarą. 

Atnaujinta 2017-12-10