Archyvas

AB „Lietuvos geležinkeliai" įsiklauso į klientų pageidavimus. Nuo šiandien (lapkričio 9 d.) internetu perkant bilietus į vietinius maršrutus atsiskaityti galima ir „Visa", „Visa Electron", „Maestro" bei „MasterCard" tipo debeto ir kredito mokėjimo kortelėmis. Nuo lapkričio 11 d. tokia paslauga naudotis galės ir tarptautinio maršruto Vilnius-Minskas-Vilnius keleiviai, perkantys bilietus į traukinius, važiuosiančius nuo gruodžio 10 d.

Pasak „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, patogesnių atsiskaitymo būdų ieškoti paskatino augantys bilietų internete pardavimai bei klientų poreikiai.

„Vis daugiau traukinių keleivių bilietus įsigyja internetu. Deja, iki šiol veikusioje sistemoje daug keleivių pasigesdavo galimybės susimokėti už bilietus kortele. Matydami, kad tokia paslauga yra reikalinga, sudarėme keleiviams sąlygas patogiau ir paprasčiau pirkti bilietus internetu", - teigia L. Baužys.

Į populiariausius reisus Vilnius-Klaipėda apie 45  proc. keleivių bilietus perka internetu. Į traukinį Vilnius-Klaipėda-Vilnius internetu perkant bilietus iš anksto, jie kainuoja 15 proc. pigiau, nei kasose. Perkant bilietus internetu į kitus traukinius, taikoma 5 proc. nuolaida.

Atsiskaityti debeto ir kredito kortelėmis patogu ir gyvenantiems užsienyje – nuo šiol nebereikės bilieto pirkti atvykus į kasą ar traukinyje. Jį įsigyti galima internetu, naudojantis bet kurio banko „Visa", „Visa Electron", „Maestro" ar „MasterCard" kortele. 

Atnaujinta 2017-11-10