Archyvas

„Lietuvos geležinkeliai" tobulina teikiamų paslaugų spektrą – nuo šiol siuntas galima pervežti populiariausiais maršrutais, o jas atsiimti – jau tą pačią dieną.

Kaip teigia „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, siuntų vežimas traukiniais – itin patogi paslauga tiems, kurie siuntas nori išsiųsti ir gauti greitai.

„Ne paslaptis, kad siuntas siunčiant paštu ar per kurjerius, jas tą pačią dieną gauti labai sunku arba labai brangu. Todėl mes pasiūlėme klientams išeitį – atneškite siuntą į stotį, ir ji adresato miestą pasieks jau tą pačią dieną, vėliausiai  – kitą, jei siuntą atnešite vėlai", - pasakoja L. Baužys.

Siuntų vežimo traukiniais privalumas – ne tik greitis, bet ir galimybė siuntą atsiimti iki vėlyvo vakaro.

„Jau pristatėme šią paslaugą klientams ir sulaukėme teigiamų įvertinimų ne tik dėl greičio, bet ir siuntų atsiėmimo ir išdavimo laiko, nes stotyse, išskyrus Marijampolės geležinkelio stotį, šios paslaugos teikiamos nuo 7 iki 21 val., todėl tai patogu dirbantiems pilną darbo dieną. Marijampolės geležinkelio stotyje siuntos priimamos ir išduodamos bilietų kasos darbo metu. Tačiau net pavėlavusiems siuntą atsiimti tą pačią dieną siūlome išeitį – dvi dienas mūsų stotyse visos siuntos saugomos nemokamai", - pasakoja L. Baužys.

Siuntos priimamos ir išduodamos Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir Marijampolės geležinkelio stotyse ir vežamos maršrutais Vilnius–Kaunas, Vilnius–Šiauliai, Vilnius–Klaipėda, Šiauliai–Klaipėda, Šiauliai–Kaunas, Kaunas–Klaipėda, Kaunas–Marijampolė bei atgal.

Siuntų vežimo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir maršruto ilgio bei siekia nuo 1,70 iki 5,50 EUR. „Lietuvos geležinkelių" lojalumo korteles turintiems klientams taikoma 20 proc. nuolaida siuntų vežimui visais maršrutais. 

Atnaujinta 2017-09-21