Archyvas

„Lietuvos geležinkelių" pastangos susigrąžinti prarastas pozicijas grūdų vežimo rinkoje duoda rezultatų. Rugpjūtį vietiniais maršrutais bendrovė vežė 442,3 tūkst. tonų grūdų - 10,4 proc. daugiau nei prieš metus.

„Lietuvos geležinkeliai" nemažina tempo ir rugsėjį. Vien per pirmąsias penkias šio mėnesio dienas vežta 88,3 tūkst. tonų grūdų, o per visą rugsėjį planuojama pervežti  530 tūkst. t . Tai būtų net 43 proc. daugiau, palyginti su 2016 m.

„Pastaraisiais metais geležinkeliu vežamų grūdų kiekis mažėjo. Negalėjome leisti bendrovei ir toliau praradinėti klientus. Todėl pasiūlėme konkurencingas sąlygas, nuolat susitikinėjame su klientais, kad iš pirmų lūpų išgirstume jų poreikius. Be to, bendradarbiaujame su kaimyninių šalių geležinkelių bendrovėmis, kad pasiūlytume maksimalų grūdovežių kiekį", - kalbėjo „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

„Lietuvos geležinkeliai" šiemet pasitelkė apie 15-20 proc. didesnį vagonų grūdams vežti kiekį, nei praėjusiais metais.  Bendrovė taip pat kreipėsi į Baltarusijos ir Moldovos geležinkelius ir iš jų pasitelkė papildomus vagonų kiekius.

Skaičiuojama, kad šių metų derlius yra mažiausiai 10 proc. didesnis nei praėjusiais metais. Be to, dėl geresnės nei praėjusiais metais derliaus kokybės didesnis grūdų kiekis siūlomas eksporto rinkoms. Taigi „Lietuvos geležinkeliai" gali pasiūlyti efektyvią grūdų logistiką į Klaipėdos uostą.

 

Atnaujinta 2017-09-21