Archyvas

Gegužės 29 d. „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas-Krovinių vežimo direkcijos direktorius Egidijus Lazauskas susitiko su Kinijos transporto ir logistikos kompanijos „Wuhan Asia – Europe Logistics Co., Ltd." atstovais.

Potencialiems kinų partneriams pristatyti „Lietuvos geležinkelių" privalumai ir šalies transporto sistemos galimybės. „Wuhan Asia – Europe Logistics Co., Ltd." pasiūlyta organizuoti konteinerinius traukinius „Kinija–Europa" per Šeštokų geležinkelio stotį. Taip pat kalbėta apie multimodalines jungtis per Klaipėdą į Skandinavijos uostus ir bendradarbiavimą kartu ieškant krovinio siuntėjų iš šių rinkų į Kiniją.

„Lietuvos geležinkelių" tikslas – pritraukti kuo daugiau ir įvairaus pobūdžio krovinių, išplėsti teikiamų krovinių vežimo paslaugų spektrą ir pasiūlyti papildomas jungtis į Europą. Todėl galimas bendradarbiavimas su naujais partneriais iš Kinijos ir galimybės organizuoti naujus konteinerinius traukinius per Lietuvą yra labai aktuali perspektyva", – teigia bendrovės Krovinių vežimo direkcijos vadovas E. Lazauskas.

Savo ruožtu „Wuhan Asia – Europe Logistics Co., Ltd." atstovai atkreipė dėmesį, kad kai kurie konteineriniai traukiniai vėluoja atvykti dėl ilgo sienos perėjimo laiko tarp Bresto ir Malaševičės. Todėl kompanija ieško papildomų maršrutų ir kitų galimybių, kaip būtų galima spartinti traukinių eismą tarp ES ir ne ES šalių.

„Wuhan Asia – Europe Logistics Co., Ltd." yra vienas iš Kinijos tarptautinių konteinerinių traukinių Kinija–Europa operatorių. Kompanija teikia transporto ir logistikos paslaugas, krovinių surinkimo ir distribucijos paslaugas 1200 km spinduliu nuo Uhano miesto.

Atnaujinta 2017-05-29