Archyvas

UAB Geležinkelio tiesimo centras Klaipėdos jūrų uosto teritorijoje įrengs du naujus privažiavimo geležinkelio kelius. Įmonė laimėjo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos skelbtą rangos darbų konkursą. Įrengus naujus geležinkelio kelius ir technikos krovimo rampą (ją savo lėšomis įrengs UAB „Centrinis Klaipėdos terminalas", pagal Geležinkelio tiesimo centro parengtą darbo projektą), krovą planuojama padidinti nuo 18 000 t iki 50 000 t.

„Tai mūsų pirmoji sutartis su uostu, tad ir nauja patirtis bei galimybė parodyti naujam klientui įmonės pajėgumus ir kompetenciją. Strategiškai siekiame diversifikuoti savo klientų portfelį plėsdami klientų ratą ir ieškodami naujų galimybių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Todėl šis konkursas mums reiškia svarbią pergalę ir yra žingsnis į priekį siekiant įmonės tikslų", – teigia Geležinkelio tiesimo centro vadovas Martynas Pargaliauskas.

Visi darbai bus atliekami naudojant įmonės pajėgumus ir turimą techniką. Būsimose geležinkelio atšakose planuojama krauti generalinius krovinius į dengtus vagonus, negabaritinius krovinius, žemės ūkio, statybinę ir kitą techniką, konteinerius, tankkonteinerius, karinius NATO krovinius, lengvuosius automobilius, ratinę techniką ant platformų ir pan.

M. Pargaliauskas kelia ambicingus įmonės tikslus: „Artimiausioje ateityje sieksime stiprinti mūsų pozicijas bendradarbiaujant su kitomis įmonėmis Lietuvoje, kurios turi geležinkelių infrastruktūrą, taip pat imsimės nuoseklios pardavimų veiklos, siekdami augti teikiant paslaugas, kur sukaupta didžiausia kompetencija ir techninės galimybės plėtrai į Latviją, Estiją, Lenkiją".

Planuojama sustiprinti ir projektų valdymo kompetencijas bei peržiūrėti paslaugų portfelį, kad nuo geležinkelio tiesimo ir remonto įmonė galėtų pereiti prie kompleksinių geležinkelių infrastruktūros sprendimų teikimo.

Geležinkelio tiesimo centro 100 proc. akcijų valdo „Lietuvos geležinkeliai".

 

Atnaujinta 2017-05-26