Archyvas

Nuo šio penktadienio, gegužės 26 d., „Lietuvos geležinkeliai" pradeda vasaros sezoną ir pristato naujoves keleiviams: didesnio sąstato traukinius Vilnius-Klaipėda, naują savaitgalinį Pajūrio ekspresą bei pigesnius bilietus penktadieniais maršrutu Klaipėda-Vilnius.

Pasak „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, vasarą į pajūrį važiuoja bent trečdaliu daugiau keleivių. Todėl šiemet nuspręsta sudaryti galimybę poilsiautojams pajūrio kurortus pasiekti patogiau.  

„Daugiausiai keleivių vasarą prie jūros skuba savaitgaliais, todėl šiemet visą vasarą į Klaipėdą iš Vilniaus važiuos didesnio sąstato traukiniai, nuo 7 iki 10 vagonų. Tačiau suprantame, kad vien to negana. Todėl sukūrėme ir specialius jungtinius maršrutus Vilnius-Palanga ir Vilnius-Nida. Tai papildomas traukinys, kuriuo penktadieniais ir šeštadieniais važiuos po 140 keleivių", - pasakoja L. Baužys.

Maršrutas Vilnius-Palanga pradedamas gegužės 26 d., o Vilnius-Nida bus atidarytas po savaitės, birželio 2 d.

Didesnio sąstato traukiniai Vilnius-Klaipėda pradės važiuoti gegužės 26 d., didesnis sąstatas bus kabinamas prie traukinio, kuris iš Vilniaus stoties išvyksta 17.45 val.

„Prie jūros skubančius savaitgaliais, kai traukinių užimtumas yra didelis, raginame bilietus pirkti internetu svetainėje www.traukiniobilietas.lt – taip būsite tikri, kad traukinyje turite vietą. Be to, dar ir sutaupysite, nes perkantiems bilietus internetu taikomos papildomos nuolaidos", - pasakoja L. Baužys. 

Taip pat nuo šiol penktadienio vakarais iš Klaipėdos į Vilnių vykstantys „Lietuvos geležinkelių" keleiviai už bilietus mokės mažiau. Taip siekiama paskatinti ilgesnį laikotarpį ar vien tik darbo dienomis poilsiaujančius keleivius iš kurortų grįžti ne savaitgaliais, bet penktadienį, kuomet traukiniuose yra mažiau žmonių.

„Visiems aišku, kad važiuoti traukiniu, kuris nėra sausakimšas, yra patogiau ir maloniau, todėl tiems, kurie poilsiauja ne tik savaitgalį, siūlome alternatyvą – grįžkite penktadienio vakarą. Taip ne tik važiuosite patogiau, bet dar ir sutaupysite", - sprendimą atpiginti bilietus aiškina L. Baužys. 

Nuo gegužės 26 d. ekspreso traukinio (Nr. 782) bilietai atpinga daugiau nei 10 proc. – važiuojantiems Klaipėda-Vilnius II klase bilietai kainuos 14,50 eurų, I klase -17,00 eurų. Traukinys iš Klaipėdos išvyksta 18.00 val.

Daugiau informacijos apie Pajūrio ekspresą rasite čia>>>

Atnaujinta 2017-05-26