Archyvas

„Lietuvos geležinkeliai" gegužės 9–12 dienomis dalyvauja pasaulinėje logistikos parodoje Miunchene (Vokietija). Tarptautinėje parodoje bendrovės vadovai stiprina ryšius su stambiausiomis Europos ir Azijos logistikos kompanijomis, susitinka esamais ir naujais partneriais.

Parodoje pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Čekijos nacionaliniu geležinkelių vežėju „ČD Cargo", viena didžiausių Lenkijos logistikos grupių „OT Logistics" bei vienu didžiausių intermodalinių traukinių operatoriumi Europoje „Hupac Intermodal".

„Parodoje įvykę susitikimai, pasirašyti susitarimai jau artimiausiu metu turėtų duoti realių ir apčiuopiamų rezultatų. Susitarimai su partneriais padės daugiau išnaudoti „Rail Baltica" vėžę ir labiau diversifikuoti mūsų įmonės teikiamų paslaugų portfelį", – teigia „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

 „ČD Cargo" yra didžiausias geležinkelių transporto paslaugų teikėjas Čekijoje. Metinė krovinių vežimo apyvarta – daugiau kaip 60 mln. tonų. Pagal ši rodiklį kompanija patenka tarp 5 didžiausių geležinkelio transporto paslaugų tiekėjų ES.

„Lietuvos geležinkeliai" partnerystės ryšius su „Hupac" užmezgė 2012 m., kai bendromis pastangomis buvo paleistas konteinerinis traukinys „Šeštokai Express", kursuojantis iš/į Lenkijos į Rusiją ir Kazachstaną per Šeštokų geležinkelių stotį. Šiuo traukiniu jau pervežta daugiau nei 14 tūkst. TEU (dvidešimties pėdų konteineris). Šiais metais šiuo traukiniu vežta 15 proc. daugiau konteinerių, palyginti su praėjusiais metais. Bendradarbiaujant su „Hupac" sėkmingai keliavo ir intermodalinis traukinys iš Kinijos į Europą per Šeštokus, taip pat vežimai iš Kauno intermodalinio terminalo į Italiją.

„OT Logistics" yra pripažinta ir žinoma logistikos holdingo kompanija, veikianti daugiau kaip 70 metų ir teikianti transportavimo, ekspedijavimo bei logistikos paslaugas.

„Lietuvos geležinkelių" vadovai taip pat susitiko su „DB Cargo", „Rail Cargo Austria",  „Fowardis", „TX Logistik", „CFL Intermodal" ir kitų tarptautinių kompanijų, vaidinančių ypač svarbų vaidmenį Vakarų Europos logistikos schemose, vadovais. Aptarti tiek vykstantys, tiek galimi nauji projektai, vežant krovinius per Lietuvos teritoriją.

 

Atnaujinta 2017-05-11