Archyvas

Balandžio 19 d. „Lietuvos geležinkelių" atstovai susitiko su kolegomis iš Kinijos transporto ir logistikos kompanijos „YuXiNou", organizuojančios konteinerinius traukinius maršrutu Kinija–Europa.

Susitikime pristatytos „Lietuvos geležinkelių" galimybės aptarnauti tiek iš Kinijos, tiek iš Europos atvykstančius konteinerinius traukinius, supažindinta su geležinkelio infrastruktūros pajėgumais, konteinerinių terminalų Vilniuje, Kaune ir Šeštokų geležinkelio stotyje darbu, pristatytos būtinos procedūros, priimant ir perduodant šiuos traukinius. „Lietuvos geležinkeliai" yra pasirengę savo potencialiems partneriams pasiūlyti greitą, konkurencingos kainos ir patikimą konteinerių vežimo į Europą paslaugą.

Kinų kompanijos atstovai taip pat domėjosi galimybėmis gabenti konteinerinius krovinius per Klaipėdos uostą ir taip greičiau bei efektyviau pasiekti potencialius klientus Skandinavijos rinkose.

Buvo pažymėta, jog „Lietuvos geležinkelių" intermodaliniai terminalai yra ne tik geroje geografinėje padėtyje – netoli kitų transporto jungčių (automagistralinių kelių, Kauno intermodalinis terminalas šalia tarptautinio oro uosto), bet ir gali atlikti konteinerinių traukinių paskirstymo funkciją, organizuojant dalies srauto, skirto Vakarų Europai, vežimus per Lenkiją, o Skandinavijai – per Klaipėdos uostą.

 

Atnaujinta 2017-04-20