Archyvas

Šiemet švęsti Velykų maršrutu Vilnius-Šiauliai-Klaipėda keliaujančius keleivius veš specialus Velykinis traukinys su bistro vagonu. Tiesa, visi bilietai į penktadienio traukinį išparduoti dar ketvirtadienio pavakarę, todėl nuspręsta prikabinti dar 2 vagonus, kuriuose – net 100 papildomų vietų.  Norintys suspėti į Velykinį traukinį turėtų paskubėti, nes bilietai sparčiai tirpsta.    

Atsižvelgiant į tai, kad prieš Velykas gerokai išauga keleivių srautai, šiemet „Lietuvos geležinkeliai" nusprendė padidinti traukinio sąstatą – velykiniu traukiniu vyks net 520 keleivių. Paprastai savaitgaliais šiuo maršrutu važiuoja 280 keleivių galintys vežti traukiniai. Be to, traukinyje nuspręsta prikabinti ir vagoną su bistro, kad kelionė keleiviams būtų dar malonesnė ir šventiškesnė.

Velykinis traukinys iš Vilniaus išvyks balandžio 14 d., penktadienį, 17 val. 45 min. Atgal į Vilnių iš Klaipėdos traukinys pajudės 16 val. 05 min. Primename, kad perkantys bilietus internetu www.traukiniobilietas.lt gauna nuolaidą. 

Atnaujinta 2017-04-14