Archyvas

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai" stiprina partnerystę su vienais svarbiausių klientų. Šiandien įmonės vadovai Klaipėdoje susitiko su Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija ir pristatė sprendimus uoste dirbančių bendrovių konkurencingumui didinti.

Susitikime sutarta, kad tiek „Lietuvos geležinkeliai", tiek uosto krovos kompanijos suinteresuotos didesniu geležinkeliais gabenamų krovinių kiekiu. Tačiau būtina užtikrinti konkurencingas gabenimo sąlygas.

„Siekiame visiems krovinių gabentojams taikyti vienodus, aiškius ir skaidrius principus. Neseniai pradėjome taikyti vienodas sąlygas vežant krovinius tiek į šiaurinę, tiek į pietinę uosto dalį. Anksčiau sąlygos skyrėsi. Šį sprendimą pristatėme asociacijos nariams, kurie naujovę įvertino palankiai", – po susitikimo kalbėjo „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

M. Bartuška pridūrė, kad tokie pat principai taikomi ir kitų valstybių uostuose. Be to, tokia tvarka palankesnė ir krovinius į uostą gabenantiems klientams.

„Lietuvos geležinkelių" vadovas taip pat pabrėžė, kad ir ateityje svarbūs klausimai, susiję su bendrovės teikiamų paslaugų sąlygomis, bus aptariami su partneriais.

Atnaujinta 2017-01-17