Archyvas

Sausio 9 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" ir Lenkijos įmonė „OT Logistics S.A." pasirašė krovinių ekspedijavimo sutartį, kuri užtikrins efektyvų bendradarbiavimą vežant krovinius tiek tarp Lenkijos ir Lietuvos, tiek kitais maršrutais.

„Mus sieja bendras tikslas – vežti krovinius saugiai, greitai ir patikimai, – akcentavo „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška. – Bendradarbiavimas su Lenkijos logistikos kompanija atveria naujas galimybes tiek mūsų, tiek „OT Logistics S.A." klientams pasiekti ne tik naujus taškus, bet ir dėliotis logistiką alternatyviais maršrutais".

„Lietuvos geležinkeliai" siekia efektyviai išnaudoti turimus išteklius, todėl jau keletą metų iš eilės yra pripažįstama viena iš efektyviausiai veikiančių transporto bendrovių Europoje. Stengiamasi nesustoti – įmonė nuolat stiprina ir atnaujina savo infrastruktūrą, investuoja į intermodalinių terminalų pajėgumus, ruošiasi elektrifikuoti papildomus ruožus, intensyviai ieško galimybių krovinius vežti per unikalią Šeštokų geležinkelio stotį.

„Lietuvos geležinkelius", kaip vieną efektyviausiai krovinius vežančių įmonių Europoje pripažįsta ne tik „OT Logistics S.A.", bet ir tokios įmonės, kaip  „DB Cargo", „Hupac", „Ikea", „CD Cargo", „Captrain" ir kitos.

 

„OT Logistics S.A." yra viena didžiausių logistikos kompanijų Europoje, daugiau nei 70 metų teikianti transportavimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas. Įmonė laikosi „vieno langelio" principo, t. y. savo klientams siekia vienoje vietoje suteikti kiek įmanoma daugiau su krovinio gabenimu susijusių paslaugų. Metinė įmonės krova – 12 mln. tonų.

Atnaujinta 2017-01-09