Archyvas

Gruodžio 20 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis įteikė 71 aukso ir 11 sidabro medalių apdovanojimus nominacijos „Lietuvos metų gaminys" nugalėtojams. Du aukso medaliai Mašinų ir įrengimų pramonės grupėje atiteko AB „Lietuvos geležinkeliai" ir jos antrinei įmonei UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas".

AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka atsiėmė apdovanojimą už autodreziną KTD, kuri skirta kontaktinių tinklų apžiūrai ir remontui, o UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" vadovas – už autodreziną AGRc-1200, skirtą geležinkelio kelio apžiūrai ir remontui.

Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys" apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Pagrindinis konkurso tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinti rinktis kokybišką lietuvišką produktą ir taip vystyti Lietuvos verslo plėtrą.

Atnaujinta 2014-02-27