Archyvas

Nuo liepos 4 iki spalio 25 dienos dėl geležinkelio tilto per Vokės upę kapitalinio remonto darbų keisis keleivinių traukinių tvarkaraštis. Šiuo laikotarpiu nevyks ir dalis traukinių, įprastai kursuojančių tarp Vilniaus ir Kauno, Trakų bei Marcinkonių.

Iš Vilniaus į Trakus kasdien išvyksta dešimt traukinių, tiek pat jų vyksta iš Trakų į Vilnių. Kapitalinio remonto metu iš dešimties porų traukinių šiame maršrute teliks keturios.

Iš dvidešimties porų tarp Vilniaus ir Kauno vykstančių traukinių minimu laikotarpiu liks keturiolika. Vilniaus-Marcinkonių ruože keliavimo galimybės keisis nežymiai, kadangi nors ir bus atšaukta viena pora traukinių, kol vyks remonto darbai iki Marcinkonių bus pratęstas vieno iš traukinių, vykstančių tarp Vilniaus ir Varėnos, maršrutas.

Visus pakeitimus ir traukinių vykimo laikus keleiviai galės pasitikrinti tvarkaraščių paieškoje svetainėje LitRail.lt bei pirkdami bilietus TraukinioBilietas.lt.

1862 metais pastatytas Vokės tiltas priklauso tarptautiniam IXB koridoriui. Paskutinį kartą jis remontuotas 2006-aisiais, jo plieninės sijos tuomet buvo pakeistos naujomis. Šio tilto būklė buvo nuolat sekama, atliekami priežiūros darbai.

Vykdant šio tilto kapitalinį remontą liepos – spalio mėnesiais bus pakeista viršutinė geležinkelio kelio konstrukcija, atraminiai guoliai, atlikti sutvirtinimo ir kiti darbai. Suremontuotas tiltas ir toliau užtikrins saugų ir nepertraukiamą traukinių eismą.  

Atnaujinta 2015-11-23