Archyvas

Nominacijos „Metų viltis" laureatei – „auksinis" AB „Lietuvos geležinkeliai" bilietas

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Vilniaus nacionalinėje filharmonijoje TV3 surengė aštuntąją „Lietuvos garbė 2013" ceremoniją, kurios metu būrys žmonių įvertintas už nepaprastus darbus. Ceremonijoje dalyvavo aukščiausi šalies pareigūnai, nusipelnę įvairių sričių autoritetai. 

Nominacijos „Metų Viltis" laureatė – 15-metė plungiškė Ieva Krivickaitė. Mergina serga sunkia cukralige, liga nuolat atsinaujina, todėl jai vis tenka iš Plungės vykti į Kauno klinikas. Kaip tik ten ji susipažino su jaunesne mergaite, kurios sveikatos būklė – itin sunki, onkoliginė liga reikalauja sudėtingos operacijos Vokietijoje, o ligoniukės šeima lėšų tam neturi. Todėl I.Krivickaitė subūrė drauges, bendraklasius, kitus žmones ir ryžtingai ėmė siekti finansinės paramos savo mažajai draugei. Šiuo metu ligoniukės sąskaitoje jau 300 tūkstančių litų.

Pati Ieva, nors dažnai guli ligoninėje, svajoja apie kiokušin karatė treniruotes, netgi pasaulio čempionatą, kuris balandį įvyks Vilniuje. Atsipalaiduoti jai padeda ir kiti hobiai – fotografija, kinas.

„Lietuvos garbės" rengėjai merginai greta kitų staigmenų įteikė ir AB „Lietuvos geležinkeliai" prizą – „auksinį" bilietą/abonementą, su kuriuo I. Krivickaitė visus metus važinės traukiniais po Lietuvą visomis kryptimis nemokamai. Tai palengvins ne tik jos keliones iš Plungės į medicinos įstaigas Kaune ar Vilniuje, bet ir sporto varžybas, menų parodas.

AB „Lietuvos geležinkeliai" bendrovės vardu specialųjį bilietą herojei apdovanojimų scenoje įteikė vienas renginio vedėjų – TV3 Žinių veidas Rokas Petkevičius.

 

„Geležinkelininko" inf.

Atnaujinta 2014-03-13