Archyvas

AB „Lietuvos geležinkeliai" lankėsi Seimo nariai

„Gerą įspūdį paliko apsilankymas įmonės padaliniuose, susipažinome su bendrovės veikos rezultatais, svarbiausiomis problemomis, svarstėme, kaip užbėgti už akių grėsmėms, kurios gali kilti ateityje, – sakė Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, –  AB „Lietuvos geležinkeliai" visos akcijos priklauso valstybei, todėl visiems politikams rūpi, kad įmonė būtų valdoma efektyviai ir dirbtų pelningai. Išvažiuojamojo posėdžio metu turėjome galimybę įsitikinti, kad būtent taip ir yra."   
Seimo nariams pristatydamas AB „Lietuvos geležinkeliai" veiklą, bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojas Albertas Šimėnas pabrėžė, kad krovinių vežimo mastai, išskyrus krizės metus, nuolat didėja, o pernai iš jų gautos rekordinės – 1,7 mlrd. Lt pajamos.  Gerų rezultatų pasiekta išsaugojus integruotą įmonės valdymo modelį, aštrioje kovoje dėl krovinių konkuruojant su kaimyninių šalių geležinkelių įmonėmis ir taikant lanksčią krovinių vežimo tarifų politiką.    
Seimo nariai buvo supažindinti su svarbiausiais projektais, įgyvendinamais šalies geležinkeliuose, kalbėta apie problemas, su kuriomis susiduriamas juos finansuojant, pristatyti Europos Sąjungos geležinkelių teisės aktų reikalavimai ir jų taikymas.   
 
Vidaus ir išorės ryšių sektoriaus inf.

Atnaujinta 2014-03-13