Archyvas

„Lietuvos geležinkelių" grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams" imasi papildomų prevencinių veiksmų, siekdama užkirsti kelią galimam koronaviruso plitimui.

Reaguojant į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją ir pirmąjį identifikuotą koronaviruso atvejį, vykdomas papildomas traukinių vėdinimas, ilgesniam laikui paliekant atviras traukinio duris pradinėse bei galinėse maršrutų stotyse; nuo šiandienos (vasario 29 d.) traukiniai dezinfekcinėmis priemonės bus valomi bent kartą per dieną, kursuojantys į oro uostą ar pasienio ruožuose – bent du kartus, ypatingą dėmesį skiriant porankiams, sėdynių atlošams ir tualetams. Bendrovė yra parengusi veiksmų planą ir pasiruošusi pilnai traukinio dezinfekcijai, jei jame būtų įtartas koronaviruso atvejis.

Dažnesnis vėdinimas ir virusą naikinantis dezinfekuojantis valymas atliekamas ir didžiausią keleivių srautą turinčiose bei pasienyje esančiose geležinkelio stotyse: Vilniaus, Lentvario, Kenos, Kauno, Kaišiadorių, Kybartų, Šiaulių ir Klaipėdos.

Atnaujinta 2020-03-03