« Atgal

Vilniuje modernizuotas lokomotyvas bendrovei VLRD pelnė „Metų gaminio“ apdovanojimą

„Lietuvos geležinkelių" įmonių grupei priklausanti bendrovė „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" Lietuvos pramonininkų konfederacijos surengtame „Lietuvos metų gaminys 2018" konkurse pelnė aukso medalį. Taip komisija įvertino bendrovėje šiais metais modernizuotą TGM4-2970 lokomotyvą.

Apdovanojimą bendrovės vadovui Albertui Bajorinui įteikė Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir LPK prezidentas Robertas Dargis. Taip pat, bendrovei įteiktas „Sėkmingai dirbančios įmonės" įvertinimas, kurį įteikė Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Džiaugiuosi, jog jau trečius metus iš eilės mūsų bendrovė yra pastebėta kaip sėkmingai dirbanti bendrovė, o mūsų gaminiai – kaip aukso medalio verti projektai. Šis lokomotyvas yra puikus pavyzdys, kaip sprendžiant aktualias šių dienų problemas – taršos mažinimą ir atsakingą požiūrį į darbuotojų aplinką – galima sėkmingai siekti lyderio pozicijų ne tik Lietuvoje bet ir regione", – sakė „Vilniaus lokomotyvų remonto depo" direktorius Albertas Bajorinas.

Konkurse nugalėjęs lokomotyvas sukurtas klientų iš Ukrainos užsakymu. Gaminiui suteiktas EUR1 sertifikatas reiškia jog lokomotyvas atitinka EU šalyse naudojamos technikos standartus. Jame sumontuotas „Caterpillar" 611 kW galios variklis, kuris leidžia sutaupyti iki 30 proc. degalų, lyginant su populiariausiais rinkoje šiuo metu naudojamais lokomotyvais.

Šis lokomotyvo modernizavimo projektas įtakoja VLRD bendrovės verslo plėtrą – Lietuvoje modernizuoti lokomotyvai tampa aktualūs ir paklausūs kaimyninėse šalyse – Ukrainoje, Lenkijoje.

„Sėkmingai dirbančios įmonės" įvertinimą pelniusioje bendrovėje augo visi pagrindiniai ekonominiai rodikliai – eksporto apimtys, pajamos ir pelnas, daugiau nei 4 kartus didėjo ir investicijos į gamybą.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" (VLRD) – „Lietuvos geležinkeliai" įmonių grupės kompanija, teikianti kompleksines lokomotyvų, kelio mašinų, riedmenų, prekinių vagonų remonto ir modernizavimo paslaugas.

Atnaujinta 2018-12-21