« Atgal

„Lietuvos geležinkeliai“ kuria naują šviežio maisto asortimentą

Naują keliavimo patirtį kuriantys „Lietuvos geležinkeliai" traukiniuose ketina pasiūlyti specialiai prie keliaujančiųjų poreikių pritaikytą šviežio maisto meniu, o kavos mėgėjams – kokybišką, gardesnę kavą.

„Norėdami, kad keliavimą traukiniu pasirinktų daugiau keleivių, turime siūlyti ne tik galimybę saugiai nuvykti iš taško A į tašką B, bet ir kurti patogesnes erdves stotyse, o traukiniuose teikti daugiau ir kokybiškesnių paslaugų. Augant keleivių srautams, auga jų lūkesčiai, tad esama maitinimo paslauga nebeatitinka šiandieninio kliento poreikių. Naujasis meniu bus sveikesnis, įvairesnis, labiau pritaikytas prie keliaujančiųjų ir jų gyvenimo tempo", – sako „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Šių metų liepą „Lietuvos geležinkeliai" pristatė ilgalaikę įmonės strategiją iki 2030 m. Per artimiausius dvylika metų į traukinius planuojama pritraukti beveik dukart daugiau keleivių – nuo 4,7 mln. 2017 m. iki 8 mln. Vien šių metų spalį traukiniais važiavo 400 tūkst. keleivių, t.y. net trečdaliu daugiau nei tuo pat metu pernai. Prognozuojama, kad 2018-aisiais keleivių skaičius sieks 5 mln.

Iki 2030-ųjų taip pat siekiama geležinkelio stotis paversti traukos centrais: sukurti gyventojams ir miesto svečiams jaukesnę aplinką, džiuginti atvykusius renginiais, meno instaliacijomis, kad į stotis keleiviai norėtų atvykti anksčiau ir jose maloniai praleistų laiką. Vis labiau keičiama ir kelionės traukiniu patirtis. Specialus „Lietuvos geležinkelių" meniu ir šviežio maisto receptūros – vienas žingsnių, kuriant geresnę keliavimo traukiniu patirtį.

Lapkritį jau pradėti paruošiamieji projekto įgyvendinimo darbai: paskelbtas viešasis pirkimas maisto patiekalų kategorijų ir koncepcijos sukūrimo bei įgyvendinimo paslaugoms įsigyti, ruošiamasi skelbti pirkimus kavos aparatų ir kavos pupelių tiekimo, prekės ženklo sukūrimo paslaugoms įsigyti. Planuojama, kad projektas bus įgyvendintas kitų metų rudenį.

Atnaujinta 2018-11-23