Archive

„Lietuvos geležinkelių" grupės įmonė „Geležinkelio tiesimo centras" (GTC) sukirto rankomis su viena didžiausių augalinės kilmės ingredientų gamybos lyderių Šiaurės Europoje AB „Roquette Amilina". Sutarta ne tik dėl geležinkelio kelių modernizavimo, bet ir specialių įrengimų pastatymo bei kitų rangos darbų.

„Ši sutartis mums tampa patvirtinimu, kad galime efektyviai konkuruoti aršioje konkurencinėje aplinkoje. Kartu parodytas pasitikėjimas mūsų kompanijos progresu, kompetencijomis ir pokyčiais. Tai naujas visos įmonių grupės klientas, todėl matome perspektyvą ne tik įrodyti gebėjimą operatyviai ir kokybiškai diegti modernius sprendimus, bet ir sustiprinti mūsų kompetenciją", - pažymi GTC generalinis direktorius Martynas Pargaliauskas.

Geležinkelio kelių rekonstravimo projekto pirmojo etapo darbų sutarties vertė siekia 550 tūkst. Eur. GTC šia sutartimi iš viso patikėtas kompleksinis 7 geležinkelio kelių modernizavimas, taip pat naujų geležinkelio svarstyklių įrengimas, elektrotechnikos ir kiti smulkesni darbai. Visus šiuos darbus įgyvendinti GTC įsipareigojo iki šių metų rugsėjo pabaigos. 

M. Pargaliausko teigimu, sėkmingai įgyvendintas pirmasis etapas turėtų tapti rimta paraiška siekiant įgyvendinti ir antrojo etapo darbus bei ateityje imti teikti kelių priežiūros, konsultavimo dėl geležinkelio kelių plėtros, įrenginių projektavimo ir statybos paslaugas.

„Investuodami į kokybę užtikrinančios aplinkos bei technologijų ir mokslinės tiriamosios veiklą, ypatingą dėmesį skiriame gamybinės veiklos optimizavimui. Ilgalaikės veiklos tvarumo kontekste, norint palaikyti atstovaujamos industrijos konkurencingumą globalizuotoje rinkoje, identifikavome ligšiolinės geležinkelio infrastruktūros tobulintinas sritis. Mūsų skaičiavimais, ši rekonstrukcija prisidės prie efektyvesnio reikalingos žaliavos pristatymo ir mūsų gaminamos produkcijos – augalinės kilmės ingredientų maisto, popieriaus, pašarų ir kitoms pramonės šakoms – užtikrinimo, o pagerėjus produkcijos pervežimo bendrovės teritorijos ribose manevringumui, efektyvesnis produkcijos išsikrovimo ir pasikrovimo laikas yra būtent tai, ko siekiame tvariai vystydami verslo ir inovacijų plėtrą." – sako „Amilinos" generalinis direktorius Edvinas Bernotas"

 

GTC – „Lietuvos geležinkelių" grupės įmonė, kurios gamybinės bazės veikia Lentvaryje, Šilėnuose, Jonavoje, projektavimo skyrius - Vilniuje. Nuo 2017 m. iš esmės pertvarkytai kompanijai keliamas tikslas tapti transporto infrastruktūros sprendimų lydere. Stiprinant jos konkurencingumą GTC sukoncentruotos geležinkelių projektavimo, infrastruktūros priežiūros ir remonto kompetencijos.

Updated on 2018-07-16