Archive

„Lietuvos geležinkeliai" tęsia tradiciją vasaros pradžioje dovanoti įspūdžius vaikams. Šiemet keturiasdešimčiai vaikų iš draugijos „SOS Vaikų kaimas" globojamų šeimų bendrovė dovanos įspūdžių kupiną kelionę Pajūrio ekspresu į Nidą ir joje vyksiantį festivalį „Sveika, Neringa!".

Praėjusiais metais vaikams iš dienos centrų „Lietuvos geležinkeliai" padovanojo kelionę į Klaipėdą. Didžiajai daliai jų tai buvo ne tik pirmoji gyvenime kelionė traukiniu – pirmą kartą vaikai pamatė ir jūrą.

„Tūkstančiams vaikų Lietuvoje vasara siejasi ne su kelionėmis ir kurortais. Su sunkumais susiduriančiose šeimose augantys vaikai neturi galimybių vasaras leisti turiningai, tad džiaugiamės šiemet galėdami bent daliai jų padovanoti aktyvų laisvalaikį ir įsimintiną savaitgalį gražiausiame Lietuvos kampelyje – Nidoje", - sako „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Šiemet, bendradarbiaujant su festivalio „Sveika, Neringa!" organizatoriais, vaikų laukia ne tik kelionė Pajūrio ekspresu į Nidą, bet ir šūsnis pramogų pajūryje: vaikai dalyvaus sportinėse rungtyse, keliaus į Delfinariumą bei Lietuvos jūrų muziejų, pramogaus didžiuliame batutų parke, o vakarais galės šėlti koncertuose, kuriuose pasirodys populiariausi Lietuvos atlikėjai: Beatrich, Leon Somov, „Daddy Was a Milkman" ir „Lemon Joy". Pasak festivalio organizatorių, tikimasi, kad vasarą pradėję aktyviai, vaikai ir laukiančias atostogas norės praleisti sveikai.

„Festivalis „Sveika, Neringa!" kviečia visus, kurie renkasi laisvalaikį leisti aktyviai, mėgsta kokybiškas pramogas bei muziką. Labai džiaugiamės, kad šiais metais festivalyje dalyvaus SOS kaimo vaikų šeimynos ir šie vaikai pamatys, kad laisvalaikis gali būti sveikas, aktyvus ir kūrybingas. Tikime, kad įkvėpsime vaikus ir toliau pramogauti sportiškai ir kokybiškai", - sako festivalio idėjos autorius Edmundas Jakilaitis.

Į kelionę traukiniu birželio 8 d. Vilniaus geležinkelio stotyje vaikus išlydės festivalio „Sveika, Neringa!" sumanytojas Edmundas Jakilaitis ir Lietuvos lengvosios atletikos čempionė Vlada Musvydaitė.

Updated on 2018-06-20