Archive

Įsibėgėjus grūdų sezonui, „Lietuvos geležinkeliai" ir toliau susitinka su Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos nariais, Lietuvos grūdų augintojais, perdirbėjais bei eksportuotojais, siekdami išsiaiškinti svarbiausius sezono metu kilusius grūdų ir jų produkcijos vežimo organizavimo klausimus. 

Šiandien, rugpjūčio 18 d. įvykusiame susitikime aptartos grūdams skirtų vagonų kiekio didinimo galimybės, nutarta kelioms savaitėms padidinti darbuotojų, dirbančių su grūdų vežėjais, skaičių, taip pat suderinti lankstesnį jų pamainų darbą ir efektyviau panaudoti lokomotyvus jų darbui stotyse.

Jau akivaizdu, kad šių metų derlius bus mažiausiai 10 proc. didesnis nei praėjusiais metais. Įvairių kultūrų javapjūtė šiais metais sutapo ir dėl to susidarė vežimo pikas, į kurį bendrovė stengiasi operatyviai reaguoti. Grūdų vežimams šiais metais pasitelktas pakankamai didelis vagonų kiekis. Šiai dienai Lietuvoje yra 1607 vagonai, skirti grūdams vežti – tai 15-20 proc daugiau vagonų nei praėjusiais metais. Vagonų kiekis šiemet yra didžiausias per pastaruosius 3 metus.  Siekiant dar labiau padidinti jų kiekį ir operatyviai reaguoti į išaugusį poreikį, deramasi su Baltarusijos geležinkeliais, iš kurių tikimasi jau kitą savaitę gauti papildomai dar 30 vagonų.

Kitas susitikimas su Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos nariais  numatytas rugsėjo pradžioje. Jo metu tikimasi įvertinti grūdų sezono piko metu kilusias aktualiausias temas.

Updated on 2017-08-18