Archive

„Lietuvos geležinkeliai" ir didžiausias Lietuvoje dolomitinės skaldos gamintojas AB „Dolomitas" pasirašė ilgametę naują Krovos darbų, krovinių sandėliavimui suteikiamo ploto ir kitų papildomų paslaugų sutartį.
 
„Tai labai reikšminga sutartis, kai privati kompanija įvertino „Lietuvos geležinkelių" paslaugas ir užuot pati atlikusi manevravimo darbus, pasirinko valstybės valdomą įmonę. Tai didelis pripažinimas, kad „Lietuvos geležinkeliai" tampa patraukliu partneriu, o privačios kompanijos įvertina mūsų patrauklumą. Tikimės plėsti ir toliau vystyti šią paslaugų dalį Lietuvoje", - teigia „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.
 
Iki šiol AB „Dolomitas" savo produkcijai platinti didžiausiuose Lietuvos miestuose daugiau naudodavosi privačių kompanijų sandėliavimo teritorija arba veždavo produkciją auto transportu. Pasitelkiant „Lietuvos geležinkelių" naujai sukurtą kompleksinę paslaugą bei šiam klientui suteikiant krovinių sandėliavimui skirtas aikšteles Kauno ir Marijampolės geležinkelio stotyse, planuojama per metus papildomai perkrauti ne mažiau 100 tūkst. tonų krovinių.
 
„Džiaugiamės labai konstruktyviu mūsų įmonės ir „Lietuvos geležinkelių" bendradarbiavimu. Ši pasirašyta sutartis leis „Lietuvos geležinkeliams" būti konkurencingiems Lietuvos vežimų rinkoje ir didinti vežimus geležinkeliu, o mums – sklandžiau ir operatyviau aptarnauti klientus. Tai pavyzdys, kaip, apjungus abiejų kompanijų stipriąsias puses, galima pasiekti visiems naudingą rezultatą", – teigia AB „Dolomitas" generalinis direktorius Gediminas Skvernys.
 

Updated on 2017-08-18