Archive

Šį ketvirtadienį, liepos 6 d., maršrutu Vilnius-Nida ir Vilnius-Palanga važiuos Pajūrio ekspresas. Traukinys iš Vilniaus išvyks 7 val. 25 min.

Pajūrio ekspresas – tai jungtinis „Lietuvos geležinkelių" siūlomas maršrutas poilsiautojams. Keleiviai, įsigiję „Pajūrio ekspreso" bilietą iš Vilniaus, traukiniu važiuoja iki Kretingos arba Klaipėdos, kur jų laukia specialūs autobusai, nuvešintys juos iki reikiamo kurorto. Keleiviams nereikia pirkti atskiro autobuso bilieto. Vykstantiems į Nidą nereikia rūpintis ir kelto bilietu ar rinkliava už įvažiavimą į Neringą.

„Pajūrio ekspreso" traukiniai iki Kretingos važiuoja nestodami. Kelionė iki Palangos trunka 4 valandas, į Nidą – kiek daugiau nei 5 val. Šiuolaikišku traukiniu keliaujantys poilsiautojai gali naudotis nemokamu Wi-Fi ryšiu, užsisakyti užkandžių ir gėrimų, mažiesiems siūlomi nemokami stalo žaidimai, knygelės, žaislai, o suaugusiesiems – laikraščiai ir žurnalai.

Sekmadienį keleivius iš nurodytų kurortų vietų iki geležinkelio stoties Kretingoje arba Klaipėdoje taip pat veža specialūs autobusai.

Sekmadieniais autobusai išvyksta iš:

- Nidos (autobusų stoties, Naglių g. 18 E) 16 val. 30 min.

- Preilos (autobusų stotelės) 16 val. 40 min.

- Pervalkos (autobusų stotelės) 16 val. 55 min.

- Juodkrantės (autobusų stotelės, esančios šalia Juodkrantės turizmo informacijos centro) 17 val. 15 min.

- Palangos (prie senosios autobusų stoties, Kretingos g. 10) 18 val. 20 min.

- Palangos (iš Palangos naujosios autobusų stoties, 16 aikštelės)

Updated on 2017-07-03