Archive

Balandžio 6 d. „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus Manto Bartuškos vadovaujama delegacija susitiko su tarptautinės logistikos kompanijos „Gebruder Weiss" atstovais Vienoje. Austrų kompanijos atstovo Dieter Buchinger teigimu, bendradarbiavimas su „Lietuvos geležinkeliais" atvers naujų galimybių, nes kompanijos klientai nuolat ieško inovatyvių logistikos sprendimų.

Susitikime tartasi dėl aktyvesnio bendradarbiavimo formuojant krovinių srautą per Šeštokų geležinkelio stotį. Taip pat kalbėta apie konteinerių gabenimą per Klaipėdos uostą į Rusiją ir Centrinę Aziją. Kaip vienas iš realių ir artimiausios perspektyvos projektų buvo įvardintas sunkiosios žemės ūkio technikos vežimas geležinkeliu į Centrinę Aziją.

Pasak „Lietuvos geležinkelių" vadovo M. Bartuškos, bendrovė nuosekliai tęsia krovinių vežimą Vakarų Europos kryptimi, išnaudojant šalies transporto infrastruktūrą ir Klaipėdos uosto privalumus. Bendradarbiavimas su austrų kompanija leis pasiūlyti potencialiems klientams platesnį krovinių vežimo organizavimo paslaugų spektrą, padės pritraukti naujų klientų, kurie generuotų papildomus krovinių srautus.

„Lietuvos geležinkelių" delegacija taip pat lankėsi austrų įmonės logistikos terminale, kur susipažino su prekių sandėliavimu, paskirstymu ir pristatymo organizavimu. Konteinerinių traukinių formavimą ir krovos darbus delegacija stebėjo Austrijos geležinkelių valdomame intermodaliniame krovinių terminale „OBB Infra Wien Terminal Sud".

„Lietuvos geležinkeliai" bendradarbiauja su Gebrüder Weiss" per dukterinę grupės įmonę Turkijoje – „Gebrüder Weiss Nakliye ve Loj. Hizm. Tic. Ltd. Şti".Krovinių ekspedijavimo sutartys pasirašytos 2015 m. lapkričio mėn. Stambule (Turkijoje). Kompanija yra įtraukusi „Lietuvos geležinkelių" konteinerinį traukinį „Viking train" į savo siūlomų paslaugų spektrą.

„Gebrüder Weiss" yra viena iš pirmaujančių transporto srityje Europos kompanijų, įkurta 1823 m. Įmonės apyvarta sudaro apie 1,2 mlrd. EUR per metus (nuo 2012 m.).

 

 

 

Updated on 2017-04-07