Archive

Balandžio 3 d. Vilniuje įvyko iš anksto suderintas trišalis susitikimas su Bendrovės UTLC ( United Transport and Logistics Company) ir „DB Cargo Russia" vadovais. Susitikime buvo aptarti pilotinių intermodalinių traukinių iš/į Kiniją per Šeštokų geležinkelių stotį vežimai, ateities bendradarbiavimo klausimai.

Šalys sutarė artimiausiu metu suderinti ir pasirašyti bendradarbiavimo sutartis tarp „Lietuvos geležinkelių" ir UTLC dėl krovinių vežimų, ekspedijavimo, papildomų paslaugų suteikimo. Šalys taip pat aptarė ir pirmojo pilotinio konteinerinio traukinio organizavimo galimybes iš Kinijos per Šeštokų geležinkelio stotį dar šių metų antrame ketvirtyje, o ateityje organizuoti pastovius konteinerinių traukinių srautus.

„Kiekvienas klientas mums yra svarbus. Džiugu, kad vis daugiau partnerių mumis patiki, tai mus įpareigoja dirbti dar efektyviau, ieškant nestandartinių sprendimų, kuriant naujas paslaugas konkurencingoje rinkoje",– komentavo Krovinių vežimo direkcijos vadovas Egidijus Lazauskas.
 
UTLC – Eurazijos geležinkelių aljansas tarp Baltarusijos, Rusijos, Kazachstano geležinkelių administracijų. Tai bendra transporto ir logistikos kompanija vykdanti reguliarius konteinerinių traukinių vežimus tarp Kinijos / Pietryčių Azijos ir Europos Sąjungos. Per 2016 m. kompanija pervežė daugiau kaip 100 000 tūkst. TEU Europa–Kinija, Kinija–Europa kryptimis. 

 

Updated on 2017-04-05