Archive

Kovo 30 d. Klaipėdoje susitiko „Lietuvos geležinkelių" ir Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, „Klaipėdos naftos" bei stambiausių Klaipėdos ekspeditorių įmonių atstovai. Susitikimo metu aptartos ateities perspektyvos, efektyvumo ir konkurencingumo didinimo klausimai.

„Dirbame siekdami padidinti krovinių vežimo apimtį Klaipėdos uosto kryptimi. Ieškome naujų krovinių srautų bei naujų transporto ir logistikos projektų galimybių. Susitikime kalbėjome ir apie vieno tarifo unifikavimą Lietuvoje", – sakė Krovinių vežimo direkcijos direktorius Egidijus Lazauskas.

Uostas, krovos kompanijos bei geležinkeliai yra itin glaudžiai susiję transporto ir logistikos sistemoje. Per praėjusius metus Lietuvos geležinkeliais vežta 47,6 mln. t krovinių, iš jų net 55 proc. – Klaipėdos uosto kryptimi. Į Klaipėdos uostą geležinkeliais vežami įvairių rūšių kroviniai. Didžiąją dalį sudaro trąšos, nafta ir naftos produktai, metalai, chemijos produktai, augalinės kilmės ir maisto produktai, mineraliniai produktai, mediena, kroviniai konteineriuose bei negabaritiniai kroviniai.

 

 

Updated on 2017-04-03