Archive

Vasario 13 d. „Lietuvos geležinkeliuose" lankėsi Turkijos įmonės „CAG Lojistic" vadovai. Susitikimo metu tartasi dėl krovinių vežimo iš Turkijos į/per Lietuvą, Baltarusiją ir kitas šalis traukiniu „Viking train", krovinių vežimų iš/į Azijos šalis per Lietuvą organizavimo. Siekiant abipusio naudingo bendradarbiavimo pasirašyta sutartis dėl ekspedijavimo paslaugų teikimo. Tai padės pritraukti papildomus srautus intermodaliniam traukiniui „Viking train".

„Lietuvos geležinkeliai" yra stipri, patikima įmonė, turinti modernų lokomotyvų parką, IT sprendimus ir kokybiškas paslaugas. Apie intermodalinį traukinį „Viking train" žinojome ir anksčiau. Matome perspektyvų plėsti šio traukinio geografiją į Aziją ir Artimuosius Rytus", – susitikimo metu kalbėjo „CAG Lojistic" vadovas Yilmaz Soycan.

„Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos direktorius Egidijus Lazauskas, pristatydamas bendrovės veiklą ir galimybes, pabrėžė, kad vienas iš bendrovės tikslų – plėsti intermodalinių traukinių geografiją bei didinti multimodalinius logistinius sprendimus „nuo durų iki durų".

„Turėtume sutelkti pastangas ties krovinių vežimu iš Turkijos į/per Lietuvą ir Baltarusiją bei kitas šalis. Mums labai svarbi „CAG Lojistic" patirtis šioje srityje", – sakė E. Lazauskas.

„Lietuvos geležinkeliai" stengiasi pritraukti naujų klientų, kurie generuotų papildomus krovinių srautus. Azija ir Artimieji Rytai – viena iš perspektyvinių krypčių.

„CAG Lojistic" kompanija sėkmingai dirba transporto ir logistikos srityje nuo 1950 metų. Įmonė siūlo ekspedijavimo paslaugas visomis transporto rūšimis, teikia sandėliavimo, pridėtinės vertės, 4PL paslaugas. Įmonė aptarnauja klientus Rytų Europoje, Artimuosiuose Rytuose, NVS ir Balkanų valstybėse.

 

 

Updated on 2017-02-14