Archive

Kovo 30 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" Krovinių vežimo direkcijos atstovai susitiko su Antrinio perdirbimo įmonių asociacijos (APĮA) direktore bei nariais. Susitikime aptarti krovinių vežimo geležinkelių transportu planai ir tendencijos, svarstyti tarifų klausimai, apžvelgta APĮA veikla. Diskusijos metu buvo nuspręsta gerinti logistikos paslaugų teikimą, didinti AB „Lietuvos geležinkeliai" vagonų parko bei atvirų aikštelių panaudojimo efektyvumą

2015 m. pabaigoje tarp AB „Lietuvos geležinkeliai" ir APĮA buvo pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas. Sutarta keistis informacija apie verslo sąlygas, skatinti krovinių vežimą tarp Turkijos ir Lietuvos, tarp Baltijos jūros regiono ir Artimųjų Rytų.

Bendrovė taip pat glaudžiai bendradarbiauja siekiant mažinti metalo supirkimo rinkos šešėlį, nelegaliai išvežant šias žaliavas į kaimynines šalis. AB „Lietuvos geležinkeliai" 2015 m. krovinių vežimo analizė rodo, kad vien tik juodųjų metalų vežimas sudarė 7 proc. visų pervežimų. Palyginti su ankstesnių metų rezultatais, pastebimas 25 proc. augimas. Tikimasi, kad bendradarbiavimas su APĮA padės vystant krovinių vežimą bei atvers papildomas galimybes ir ateities perspektyvas.

 

 

Updated on 2016-04-01