Archive

AB „Lietuvos geležinkeliai" – vienintelė transporto įmonė patraukliausių Lietuvos darbdavių dešimtuke

Kovo 28 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" įteiktas „Patraukliausio Lietuvos darbdavio 2012" sertifikatas. Bendrovė patraukliausių Lietuvos darbdavių dešimtuke yra vienintelė transporto įmonė.

Sertifikatą įteikusio darbuotojų paieškos tinklo „CV Market" teigimu, atliktas darbdavių patrauklumo tyrimas – didžiausias Lietuvos istorijoje. Apklausa buvo atlikta šių metų sausio–kovo mėnesiais, iš viso jos metu paminėta per 2700 įmonių. Atliekant tyrimą 4320 respondentų klausta, kokiose trijose įmonėse jie labiausiai norėtų dirbti ir dėl kokių priežasčių.

Atsakydami į klausimą, kodėl norėtų dirbti AB „Lietuvos geležinkeliai" tyrimo dalyviai pirmiausia tvirtino, jog tai efektyviai dirbanti įmonė, taip pat, kad AB „Lietuvos geležinkeliai" yra svarbi Lietuvai, turi stabilias pajamas ir joje laiku mokami atlyginimai.

„Vertinami esame dėl to, kad efektyviai dirbame. Vadinasi, visi pastebi, kaip geležinkeliai keičiasi į gerąją pusę, mato naujus mūsų traukinius, atsinaujinusias stotis, žino apie tai, kas daroma geležinkeliuose panaudojant naujausias informacines technologijas. Labai svarbu, kad mūsų bendrovėje užtikrinamos socialinės garantijos, palaikomas socialinis dialogas, darbuotojai skatinami mokytis, puoselėjamos tradicijos," – sakė Teisės ir personalo departamento direktoriaus pavaduotojas Danius Rumskas.

Stabilumas, atlyginimas, socialinės garantijos, karjeros galimybės, požiūris į darbuotojus – tai penki dažniausiai minėti kriterijai vertinant darbdavio patrauklumą.

 

Bendrojo skyriaus informacija

Updated on 2014-03-17