« Back

Auga verslo susidomėjimas „Lietuvos geležinkelių“ projektais

 

Didėjant verslo susidomėjimui „Lietuvos geležinkelių" vykdomais ir planuojamais projektais penktadienį bendrovės vadovai susitiko su 26 įmonių – potencialių rangovų - atstovais.

Tokie susitikimai - tai nauja bendrovės praktika, kuri leidžia potencialiems tiekėjams ir rangovams betarpiškai susipažinti su įmonės planais, numatomais skelbti konkursais ir pirkimo procedūromis. Taip pat išgirsti „Lietuvos geležinkelių" lūkesčius bei išsakyti savo pasiūlymus ir rekomendacijas.

„Bendrovė siekia užtikrinti kuo didesnę konkurenciją pirkimuose, todėl tokie susitikimai, kai įmonių atstovai iš pirmų lūpų gali išgirsti visas detales apie projektus, planuojamus darbus ir konkursus, yra puiki galimybė paskatinti verslo atstovus aktyviai dalyvauti mūsų skelbiamuose konkursuose", – po susitikimo sakė „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Susitikime įmonėms pristatyti planuojami ES Sanglaudos fondo lėšomis dalinai finansuojami projektai, kelio nuo Vilniaus iki Klaipėdos elektrifikavimas, „Rail Baltica" projekto darbai.

Planuojama, kad „Lietuvos geležinkelių" investicijos, neskaičiuojant „Rail Baltica" projekto, per 2018-2020 metus sieks maždaug 435 mln. eurų. Įgyvendinant „Rail Baltica" projektą  iki 2025 m. Lietuvoje bus investuota dar apie  2,5 mlrd. eurų

Konkurencijai paskatinti panašus susitikimas buvo organizuotas ir Varšuvoje, kur gegužę „Lietuvos geležinkeliai" 15 Lenkijos įmonių pristatė projekto „Rail Baltica" planuojamus skelbti Lietuvoje konkursus.  

 

 

Updated on 2017-06-09