« Atgal

Plėtojami bendri projektai su kolegomis iš Kinijos

Balandžio 11 d. vykusiame „Lietuvos geležinkelių" vadovų susitikime su „China Merchant Group" atstovais nutarta toliau tęsti bendradarbiavimą ir plėtoti bendrus projektus.

„Lietuvos geležinkelių" vadovai pabrėžė, kad bendrovei svarbus bendradarbiavimas su viena iš stambiausių valstybinių korporacijų Kinijoje. Ir toliau bus ieškoma bendrų transporto ir logistikos sprendimų, sieiama efektyvios jungties tarp Vilniaus ir Kauno intermodalinių terminalų bei logistikos parko Baltarusijoje „Didysis akmuo".

China Merchant Logistics" atstovai teigė esantys pasirengę logistikos parko „Didysis akmuo" klientams siūlyti naudotis „Lietuvos geležinkelių" transporto ir ekspedicinėmis  paslaugomis. Aptartos galimybės bendrai organizuoti konteinerių gabenimus geležinkelio transportu Baltijos regione, teikti kitas būtinas transporto ir logistikos paslaugas regione.

Šiais ir kitais klausimais bus toliau organizuojami dvišaliai susitikimai ir vykdomos tolimesnės derybos.

„China Merchants Group" šiuo metu įgyvendina 300 mln. dolerių vertės projektą Baltarusijoje. Greta Minsko oro uosto Kinijos kompanija kuria milžinišką pramonės parką „Didysis akmuo". Tikimasi, kad aktyvus Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimas įgyvendinant didelio masto projektus su Kinijos partneriais abejoms valstybėms užtikrins reikšmingą vietą Naujojo Šilko kelio grandinėje.

 

 

Atnaujinta 2017-04-13