« Atgal

Naujasis GTC vadovas mato daug rezervų efektyvesniam darbui

UAB Geležinkelio tiesimo centras direktoriaus pareigas pradėjo eiti Martynas Pargaliauskas.  Kompleksinius sprendimus geležinkeliui teikianti įmonė, aktyviai veikianti Lietuvoje ir kaimyninėse rinkose – tokią centro viziją mato naujasis vadovas.

Prieš tai M. Pargaliauskas vadovavo UAB „Energetikos paslaugų ir rangos organizacija" (EnePRO), ne vienerius metus dirbo bendrovėje „Fima", buvo „INDRA SISTEMAS S. A." Lietuvos biuro vadovas. Pastarojoje įmonėje buvo atsakingas už sprendimus transporto sektoriui, dirbo su tokiais projektais, kaip Eismo valdymo centro įrengimas, antrųjų geležinkelio kelių statyba.

„Jau pirmomis darbo dienomis matau daug veiklos sričių, kur turime rezervų efektyvesniam darbui, kokybiškesnei komunikacijai, geresniam projektų valdymui, patrauklesnei personalo politikai. Turime didinti darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją, ieškoti sprendimų dirbti gerokai efektyviau", – sako M. Pargaliauskas.

Naujasis centro vadovas įvardija ir artimiausius darbus: „Įmonės veiklos procesų peržiūra, pareigybių ir atsakomybių išgryninimas, įmonės strategijos atnaujinimas bei įmonės organizacinės struktūros optimizavimas, kad efektyviau galėtume pasiekti strateginius tikslus".

Pasak M. Pargaliausko, Geležinkelio tiesimo centras turi puikių specialistų, didžiulę patirtį vykdant didelius ir sudėtingus projektus, konkurencinį pranašumą didinančios technikos, įmonė yra pribrendusi pokyčiams, kurie užtikrins naują veiklos etapą. Tačiau pirmiausia būtina išgryninti ir plėsti klientams suteikiamos vertės grandinę, atsisakyti šalutinių veiklų.

 

Atnaujinta 2017-04-14