« Atgal

„Lietuvos geležinkeliai“ didina papildomų paslaugų spektrą verslui

„Lietuvos geležinkeliai" klientams pasiūlė naujovę – mobilias krovos darbų paslaugas: krovinių krovą/pakrovą, pakavimą, didelių gabaritinių krovinių planavimą ir paruošimą vežimui, krovinių tvirtinimą. Tai leidžia bendrovei greitai ir kokybiškai bet kuriame Lietuvos taške atlikti krovos darbus, ratinės ir vikšrinės technikos tvirtinimą atviruose riedmenyse.

„Siekiame išplėsti transporto ir logistikos paslaugų portfelį bei sudaryti galimybes esamiems ir naujiems klientams naudotis mūsų potencialiu. Įvertinome klientų papildomų paslaugų poreikį ir greitai sureagavome, suburdami mobilias krovos komandas. Sustoti neketiname – ateityje taip pat ieškosime naujų, inovatyvių transporto ir logistikos sprendimų, kurie didins pridėtinę mūsų teikiamų paslaugų vertę", – sako „Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos vadovas Egidijus Lazauskas.

Profesionali krovikų komanda su visa reikiama krovos technika gali atvykti į kliento pasirinktą vietą ir savarankiškai atlikti visus su krova susijusius darbus. Šiuo metu „Lietuvos geležinkelių" mobilios krovos komandos sėkmingai krauna birius krovinius iš vagonų į automobilius Švenčionėliuose ir Marijampolėje, tvirtina ratinę ir vikšrinę techniką Šiauliuose, Pabradėje, Gaižiūnuose ir Klaipėdoje. Artimiausiu metu planuojama vykdyti birių krovinių krovą Mauručiuose ir Kretingoje.

Klientai jau spėjo įsitikinti, kad darbai atliekami laiku, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Išbandę tik pavienes krovos paslaugas, klientai pastaruoju metu jau užsisako kompleksą paslaugų, perduodami „Lietuvos geležinkelių" specialistams visą krovos darbų organizavimą ir krovinio pervežimą iš taško A į tašką B.

Puikų kainos ir kokybės santykį „Lietuvos geležinkeliai" pasiekia pasitelkdami profesionalius darbuotojus, modernią krovos techniką, inovatyvius techninius sprendimus bei optimalius darbo procesus. Krovos darbams naudojami frontaliniai krautuvai „CASE" bei greiferiniai krautuvai „LIEBHERR ". Artimiausiu metu į juos bus sumontuotos elektroninės svėrimo sistemos, kurios pasvers krovinį nestabdant krautuvo ir jo operatoriaus darbo. 

Atnaujinta 2017-08-10