« Atgal

„Amilina“ krovinių pervežimą patikėjo „Lietuvos geležinkeliams“

Panevėžio augalinės kilmės ingredientų gamybos įmonei „Amilina" reikalingos žaliavos pristatymą ir pagamintos produkcijos pervežimą užtikrins „Lietuvos geležinkeliai". Bendrovių vadovai pirmadienį Vilniuje parašais įtvirtino ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį. Ji taip pat numato, kad „Lietuvos geležinkelių" manevriniai lokomotyvai dirbs gamyklos teritorijoje.

Planuojama, jog „Lietuvos geležinkeliai" per metus perveš apie 300 tūkst. tonų „Amilinos" krovinių. „Lietuvos geležinkeliai" užtikrins „Amilinai" reikalingos žaliavos pristatymą, ir gamykloje pagamintos produkcijos – natūralaus ir modifikuoto krakmolo, baltymų maisto produktams ir pašarams, skystojo cukraus – pervežimą. 

Įmonės bendradarbiavo ir iki šiol, kasmet pasirašydamos metų trukmės krovinių pervežimo sutartis. 2017 metais „Lietuvos geležinkeliai" pervežė apie 250 tūkst. tonų „Amilinos" krovinių.

„Nuolatinis dėmesys klientams, detali jų poreikių analizė, siūlomi efektyvūs ir šiuolaikiški sprendimai kuria ilgalaikius ir tvarius verslo ryšius. Sukirsdami rankomis dėl bendradarbiavimo įsipareigojome užtikrinti efektyvias logistikos paslaugas vienai didžiausių krakmolo gamybos įmonių Europoje. Be to, gamyklos teritorijoje dirbs mūsų lokomotyvai. Tokiu būdu efektyviau išnaudosime turimus transporto pajėgumus. Tikimės, kad ši paslauga klientui sukurs  papildomų naudų", – sakė „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Remiantis susitarimu, „Amilinos" teritorijoje „Lietuvos geležinkelių" manevriniai lokomotyvai formuos krovinių sąstatus. Iki šiol „Amilina" tai darė savo lokomotyvu.

„Amilinos" generalinis direktorius Edvinas Bernotas pažymėjo, jog bendrovė nuolat ieško galimybių didinti veiklos efektyvumą.

„Konkuruodami su kitais gamintojais  siekiame ilgalaikės veiklos tvarumo. Vienas svarbiausių mūsų tikslų – nuolatinę kokybę užtikrinanti plėtra, ypatingas dėmesys efektyviai gamybos veiklai bei technologijų, mokslinės tiriamosios ir operatyvinės veiklos tobulinimui. Atsisakydami turimo manevrinio lokomotyvo ir šią paslaugą įsigydami iš reikiamus pajėgumus bei patirtį turinčių „Lietuvos geležinkelių", galėsime koncentruotis į gamybos konkurencingumo didinimą, verslo ir inovacijų plėtrą" – sako „Amilinos" generalinis direktorius Edvinas Bernotas.

„Amilina", „Roquette" grupės įmonė, yra viena iš augalinės kilmės angliavandenių ir baltymų koncentratų tiekimo lyderių Europos Sąjungoje (ES).

Atnaujinta 2018-06-07